Wind4You / baza sportów wodnych nad jeziorem Bukowo

Baza sportów wodnych / Centrum aktywnego wypoczynku /
Spot windsurfingowy

Wind4You to wymarzone miejsce dla każdego, kto lubi aktywny tryb życia i relaks nad wodą. Wind4You to idealna baza do uprawiania windsurfingu, kitesurfingu i żeglarstwa oraz motorowych sportów wodnych. To również prawdziwy raj dla osób, które chcą spędzić aktywnie swój wypoczynek. Wind4You mieści się nad brzegiem Jeziora Bukowo. Własna piaszczysta plaża, wypożyczalnia sprzętu i fachowa obsługa. Ekspozycja brzegu gwarantuje częste warunki ślizgowe.


Szkoła windsurfingu dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Szkolenia windsurfingowe na każdym poziomie zaawansowania. Szkolenia dla początkujących oraz pływania doszkalające dla osób chcących podwyższyć swoje umiejętności. Zapewniamy sprzęt windsurfingowy oraz praktykę na wodzie, prowadzimy zajęcia teoretyczne, zachowanie na desce


Nowoczesny ośrodek wypoczynkowy

Ośrodek wypoczynkowy składa się z 8 nowych, wygodnych domków. W każdym domku może zakwaterować się od 4 do 6 osób.Ośrodek jest przyjazny dla zwierząt.


Camping / przyczepy i campery

Na terenie ośrodka, w części północnej, tuż przy bazie nad znajduje się teren wydzielony na przyczepy campingowe i campery. Na terenie oferujemy miejsca stałe, abonamentowe oraz tymczasowe.

parallax background

POŁOŻENIE

Baza Wind4You położona jest na południowo wschodnim brzegu jeziora Bukowo w miejscowości Gleźnowo w pobliżu miejscowości uzdrowiskowej Dąbki. Jezioro Bukowo jest bezpośrednio połączone z Morzem Bałtyckim, a lokalizacja bazy jest optymalna pod względem warunków wiatrowych.

Miejsce jest idealne dla zaawansowanych windsurferów oraz szlifujących swój warsztat. Jezioro oferuje miejsca płytkie idealne do treningu jak i głębokie, doskonałe do sesji dla doświadczonych windsurferów.

Baza sportów wodnych Wind4You to duży, 3 hektarowy ogrodzony teren z własna plażą, boiskiem rekreacyjnym, nowymi domkami wypoczynkowymi i terenem campingowym przeznaczonym na sezonowanie przyczep i miejscami na campery. 
parallax background